Kupujesz cyklicznie franki szwajcarskie? Sprawdź kurs franka na giełdzie wymiany walut

Dziś jest: Piątek, 18 września 2020, Imieniny: Józefa, Ireny
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kursy walut

2018-05-12

Kupujesz cyklicznie franki szwajcarskie? Sprawdź kurs franka na giełdzie wymiany walut

Spłacasz kredyt w CHF? Systematycznie podróżujesz do szwajcarskich kurortów narciarskich, aby zakosztować ekscytujących chwil przypływu adrenaliny na ośnieżonych stokach? Zdajesz sobie zatem doskonale sprawę z tego, jak kosztowny jest zakup tej waluty. Czy jednak zastanawiałeś się nad tym, jak możesz oszczędzać na zakupie franków szwajcarskich? Sporo przepłacasz, kupując je w banku lub stacjonarnym kantorze. Kursy walut na internetowych giełdach walutowych są nawet o 8% korzystniejsze.

Co powoduje, że wymiana w internecie jest tańsza?

Giełdy wymiany walut to wielotysięczne serwisy społecznościowe, które zostawiają zarejestrowanym użytkownikom całkowitą dowolność pod względem kursów zawieranych transakcji. Wreszcie problemem przestaje być zatem spread - stanowiący różnicę pomiędzy kursem sprzedaży i zakupu tej samej waluty, odgórnie narzucaną przez banki oraz kantory. Największa obecnie giełda walutowa Walutomat liczy już ponad 260 tysięcy użytkowników. Płacą oni jedynie symboliczną prowizję, ustaloną na maksymalnym poziomie 0,2% wartości każdej wymiany.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy franka?

Możesz już teraz dowiedzieć się, po jakich kursach wymieniają franki  uczestnicy giełdy walutowej Walutomat. Wystarczy, że w tym celu odwiedzisz stronę https://www.walutomat.pl/kursy-walut/chf-pln/. Warto zapoznać się zwłaszcza z danymi prezentowanymi na wykresie z kolorowymi liniami. Odnoszą się one do najlepszych ofert sprzedaży oraz kupna CHF, a także średnich notowań na rynku światowym. To od ciebie samego zależy, jaki zakres czasu obejmą dane na wykresie.

Masz jednocześnie możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami zakupu i sprzedaży franka, a także zestawieniem ostatnio sfinalizowanych transakcji w serwisie Walutomat. Poza tym w odrębnej tabeli znajdują się sumaryczne kwoty wymiany franka w ostatnich 10 dniach. To nie przypadek, że są one tak wysokie – wymiana waluty szwajcarskiej w internecie cechuje się dziś bardzo dużą popularnością.

 

Gwarancja błyskawicznej wymiany waluty

Kupowanie franków na platformie Walutomat jest naprawdę szybkie i wygodne. Nie musisz już stać w kolejkach do banku czy kantoru. Wymienisz walutę nawet w kilkanaście minut. Wystarczy się zarejestrować, aktywować konto i zalogować za pomocą otrzymanych danych identyfikacyjnych. Po chwili będziesz mógł zasilić swój wirtualny portfel dowolną kwotą pieniędzy. Otrzymasz automatyczną propozycję najkorzystniejszego kursu spośród ofert innych użytkowników giełdy. Jeżeli chcesz zawrzeć transakcję na jeszcze lepszych warunkach, możesz wtedy przedstawić własną propozycję kursu i poczekać na komplementarną ofertę.

Otrzymane franki szwajcarskie przelejesz bezpośrednio na bankowe konto kredytowe lub dowolne konto walutowe – nie musisz być nawet jego właścicielem. Pod warunkiem dokonania przelewu na rachunek w jednym z listy najpopularniejszych banków w Polsce, nie zostaniesz obciążony jakąkolwiek prowizją za przelew.

 

Podsumowanie

Kupuj więc franki szwajcarskie nawet o 8% taniej niż do tej pory. Społecznościowe giełdy walutowe pozwalają na tanie, szybkie, wygodne i bezpieczne zawieranie transakcji, bez konieczności wychodzenia z domu. Przekonaj się sam, że to naprawdę się opłaca!


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (1)

AutorWypowiedź

Victoria

2020-09-02 20:50:50

What's up, after reading this amazing piece of writing i am also glad to share my know-how here with friends. best college paper writing service https://onlinepaperwritingservice641.blogspot.com/2019/07/the-alliance-between-renault-nissan.html
Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.